Copernicus Festival 2024 - Maszyna

10.04.2024
Zapraszamy na intelektualną podróż do fascynującego świata nauki i kultury. Podczas tegorocznego Copernicus Festival w dniach 21-26 maja skupimy się na Maszynach – przyjrzymy się zarówno rozwojowi naszej technologii, jak i temu, co metafora maszyny wnosi do naszego rozumienia świata i samych siebie.
więcej o Copernicus Festival 2024 - Maszyna
"Rozwój e-learningu. Dylematy postpandemiczne" - Tydzień Jakości Kształcenia

06.03.2024
14 marca Łukasz Lamża poprowadzi panel "Rozwój e-learningu. Dylematy postpandemiczne" w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia Uniwersytet Jagielloński. Spotkanie dedykowane jest dla studentów, doktorantów nauczycieli i nauczycielek akademickich - zapraszamy!
więcej o "Rozwój e-learningu. Dylematy postpandemiczne" - Tydzień Jakości Kształcenia

15.06.2023
Michał Obidziński wygrał konkurs na stanowisko adiunkta w Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ (stanowisko finansowane ze środków Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza UJ) i od 1 października będzie prowadził badania nad funkcjonowaniem pamięci długotrwałej i roboczej w dyskalkulii rozwojowej w Mathematical Cognition and Learning Lab UJ kierowanym przez prof. Mateusza Hohola.
więcej o Michał Obidziński wygrał konkurs na stanowisko adiunkta w Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ
Znamy temat i daty tegorocznego Copernicus Festival

26.01.2023
Od wieków człowiek zastanawiał się, czy dokąd właściwie kosmos sięga i czy ma jakieś granice, jakie prawa nim rządzą, a także jakie miejsce zajmujemy w nim my sami. Zapraszamy między 23 - 28 maja na Copernicus Festival!
więcej o Znamy temat i daty tegorocznego Copernicus Festival